Yhteystiedot


Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä

postiosoite PL 72, 85501 Nivala

käyntiosoite Maliskyläntie 2, 85500 Nivala

sähköposti on muotoa etunimi.sukunimi@jedu.fi

Henkilöhaku

 

 

Haapajärvi
Liiketalouden osasto
Kirkkotie 4, 85500 Haapajärvi

Maa- ja metsätalousosasto
Erkkiläntie 1, 85800 Haapajärvi

Haapavesi
Palvelu- ja luonto-osasto
Kytökyläntie 260, 86600 Haapavesi

Tekniikan osasto
Teollisuustie 2, 86600 Haapavesi

Kalajoki
Opintie 2, 85100 Kalajoki

Nivala
Maliskyläntie 2, 85500 Nivala

Oulainen
Liiketalouden yksikkö
Kosteenkatu 1, 86300 Oulainen

Ravitsemis- ja puhdistuspalveluyksikkö
Oulaistenkatu 7, 86399 OUlainen

Sosiaali- ja terveysalan yksikkö
Kuntotie 2. 86300 Oulainen

Siikalatva / Piippola
Keskustie 29, 92620 Piippola


Ylivieska
Kuusitie 6, 84100 Ylivieska

Yhteystiedot

Nivala
Makkonen Keijo
Kuntayhtymän johtaja
0505265910
keijo.makkonen@jedu.fi

Nivala
Paananen Paula
Hallinto- ja talousjohtaja
0401428612
paula.paananen@jedu.fi

Nivala
Korhonen Sirpa
Vararehtori
0503203286
sirpa.korhonen@jedu.fi

Nivala
Taipale Matti
Tietohallintopäällikkö
0505614258
matti.taipale@jedu.fi

Nivala
Jutila Maarit
Johdon sihteeri
0401428610
maarit.jutila@jedu.fi

Nivala
Juola Erkki
Vararehtori
0447692210
erkki.juola@jedu.fi

Nivala
Palosaari Juha
Opiskelijahallintopäällikkö
0404840438
juha.palosaari@jedu.fi

Nivala
Sauvula Jatta
Ravitsemis- ja laitoshuoltopäällikkö
0401428602
jatta.sauvula@jedu.fi